KARINCALAR GÜNÜ-29 EYLÜL CUMARTESİ – 29.09.2018

Değerli Üyelerimiz;

1943 yılında kurulan ve bu yıl 75.yaşını kutlayan Cemiyetimizin en önemli amaçlarından biri, Fakültemiz, öğrencilerimiz ve mezunlarımız arasındaki bağı güçlendirmektir.

Ülkemizin en eski mezun derneklerinden biri olan İFMC, geleneksel olarak her yıl düzenledıği ”Karıncalar Günü” ile tüm camiamızı biraraya getirmekte. İktisat Fakültesi Mezunları Cemiyeti bu yıl ”25.Karıncalar Günü”nü 29 Eylül 2018 Cumartesi günü İ.Ü.Merkez Bina da kutlayacak.

Karıncalar gününde; mezunlarımız hocaları ile birlikte olmakta, dönem arkadaşları ile buluşmakta, M1 no’lu amfide temsili bir ders ile öğrencilik günlerine dönmektedirler. Bu yılki temsili dersi, sevgili hocamız Prof.Dr.Metin Kutal verecek.

Bu etkinliğimizde aynı zamanda 50 yılını dolduran mezunlarımıza (1968 Mezunları) anı plaketi, emekli olan ve Fakültemizden ayrılan hocalarımıza teşekkür plaketi, fakültemizi dereceyle bitiren yeni mezunlara başarı plaketi, 25 yılını dolduran mezunlarımıza da (1993 Mezunları) sertifika verilmekte.

İlk mezunumuzdan son mezunumuza kadar tüm İktisatliların ”buluşma günü” olan Karıncalar Günü’nde sizi de aramızda görmekten onur duyarız.

Saygılarımızla,

İKTİSAT FAKÜLTESİ MEZUNLARI CEMİYETİ

Tarih; 29VEylül 2018 Cumartesi  Saat.13.00 den itibaren.

Temsili Ders; Prof.Dr.Metin KutalYer; İ.Ü.Merkez Bina  / Beyazıt